درباره ما

چرا اموزش موفقیت را انتخاب کردم؟

از نجاری و تار سازی و راننده تریلر تاااا......... موفقیت

محمدعلی اعتصامی هستم متولد اصفهان سال 1362 یک جوان پرانگیزه که به دنبال رشد و پیشرفت هستم. انگیزه بسیار زیادی برای ثروتمند شدن داشتم، یک روز مدیر مدرسه‌مان به‌جای یکی از معلمان سر کلاسمان آمد و صحبت کسب‌وکار و پیشرفت مالی پیش آمد، حرفی زد که من را به‌شدت به فکر فروبرد. او گفت موفقیت سه اصل اساسی دارد.

اول: علاقه

دوم: تعهد ودلایل محکم برای رسیدن به خواسته ها 

سوم: تمرکز

سپس معلم با آهی ادامه داد «من از اینکه درس‌خوانده‌ام والان یک حقوق‌بگیر هستم پشیمان شده‌ام.»

او گفت که اگر می‌خواهید با درس خواندن ثروتمند شوید، سخت در اشتباهید.

ولی اگر عاشق درس خواندن هستید بهترین تصمیم را گرفته‌اید و حتماً موفق می‌شوید.

من با توجه به مخالفت‌های ‌شدید خانواده و اطرافیان با اعتمادبه‌نفس تصمیم مهمی گرفتم!

حتی نمی‌توانید حدس بزنید

اول دبیرستان ترک تحصیل کردم و وارد بازار کار شدم و هیچ‌گاه از این تصمیم خود پشیمان نیستم؛ اگر بخواهم در مورد داستان کارهای خودم بنویسم باید یک کتاب در این زمینه بنویسم که فعلاً در اینجا از حوصله ‌شما خارج است.

اگر بخواهم انگیزه خودم را راجع به تدریس موفقیت بگویم، باید این‌گونه شروع کنم.

در مدتی که در حوزه کسب‌وکار آزاد مشغول بودم به‌هیچ‌وجه از یک استاد دانشگاه کمتر آموزش ندیدم، چون هرروز تجارب بیشتری را با افراد مختلف کسب می‌کردم. بااینکه همه جوامع به این نتیجه رسیده‌اند که مدرک تحصیلی نمی‌تواند نشان‌دهنده تخصص باشد.

ولی موفقیت روند تکاملی خودش را دارد. البته من برای همه‌کسانی که تحصیلات عالی دارند کمال احترام و ارزش را قائل هستم........ 

موفقیت چیست؟ خوشبختی چیست؟ 

ما افراد موفق زیادی داریم ولی صرفا در یک زمینه مثلاً مالی یاورزشی به موفقیت های زیادی دست یافته اند ولی احساس خوشبختی نمیکنند......... ما، درهمه دوره های آموزشی در این سایت می‌خواهیم همین اصل مهم رابه شما آموزش دهیم که با رسیدن به خوشبختی به خواسته های خود میرسیم ولی اکثریت جامعه این فکر اشتباه را دارند ودقیقا بر عکس فکر می‌کنند که با بدست آوردن فلان منزل وفلان ماشین ویک هسر رویایی ودرامد عالی، دیگر خوشبخت ترین انسان روی کره زمین هستند... ولی واقعیت اینطور نیست!!! 

خوشبختی یک موضوع کاملا ذهنی است. 

انگیزه، 

انگیزه واقعی زمانی است که دلیل محکمی برای ثروتمندشدن وموفقیت  داشته باشید........

 دلیل ثروتمند شدن =ازادی

اگر می‌خواهید که سرعت رسیدن به اهداف خود را به شدت افزایش دهید حتما آموزش‌های ما میتواند قدرت وسرعت شما را در عمل کردن به سمت اهدافتان بسیار افزایش دهد، 

پس عمل گرا وشجاع باشید........ 

دوستدار شما:

محمد علی اعتصامی